Dodaj nowe ogłoszenieLogowanieRejestracja
Opiekunka.NET

Szczegółowe wyszukiwaniewyczyść

Filtruj oferty:Wymagania - cechy opiekunki której szuka rodzina do opieki:Miejsce pracy - sprawowania opiekiWymiar czasowy pracy:Liczba dzieci do opieki:Dzieci w wieku:

Praca dla opiekunek do dzieci » śląskie » Katowice

Praca dla opiekunki do dziecka: Katowice

dorywczo

Lokalizacja

Kod pocztowy: 40-022

Województwo: śląskie

Powiat: Katowice

Gmina: Katowice

Miejscowość: Katowice

Informacje

Ogłoszenie użytkownika: Roksana

Liczba dzieci do opieki: jedno dziecko:

• dziewczynka, 1 rok

Wymiar pracy dla opiekunki:

na cały etat

na pół etatu

na wieczory i noce

dorywczo

opieka w tygodniu

opieka w weekendy

Idealna kandydatka której poszukujemy:

• Minimalne wykształcenie opiekunki: średnie

Przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi:

Ma ukończony kurs pierwszej pomocy

Czynności z podopiecznymi:

Odbiór lub dowóz dziecka np. do przedszkola

Wyjście do miasta lub na plac zabaw

Pomoc w odrabianiu lekcji

Kilka słów o ogłoszeniu

Lubisz spędzać czas w towarzystwie najmłodszych ?
Czerpiesz satysfakcję ze wspierania rozwoju maluchów? Tak?
To oferta dla Ciebie!

Dla naszego klienta- Szukamy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Niania/Opiekunka dziecięcia
NO/10/DPM
Miejsce pracy: ŚLĄSK

Zakres obowiązków :

• Pełna opieka nad dzieckiem podczas nieobecności Rodziców
• Dbałość o bezpieczeństwo Malucha
• Troska o zbilansowaną dietę Dziecka (m.in. przygotowywanie posiłków)
• Pomoc przy czynnościach toaletowych
• Organizowanie aktywności edukacyjnych i rozwojowych
• Zapewnianie rozrywki Dziecku ( spacery, zabawy i aktywność fizyczna)

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie (*dodatkowym atutem będzie, jeżeli kandydat jest studentem lub absolwentem studiów pedagogicznych)
• Minimum 3 lata doświadczenia w opiece nad dziećmi, w charakterze Niani –Opiekunki
• Znajomość podstaw pierwszej pomocy
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do jej wyrobienia
• Punktualność ,odpowiedzialność i cierpliwość
• Umiejętność radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach
• Pozytywne podejście do dzieci, serdeczność, miłe usposobienie, kreatywność

Oferujemy:

• Pracę, w której nie można się nudzić,
• Elastyczny grafik pracy.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Przydatne zasoby» Tłumacz alfabetu Morse'a» Nowe motocykle darmowe ogłoszenia motoryzacyjne» Słownik antonimów i wyrazów przeciwstawnych» Słownik znaczeń» Śmieszne dowcipy» Odpowiedzi na pytania» Odmiana imion żeńskich przez przypadki» Internetowy słownik rymów online» Stopniowanie przymiotników i przysłówków» Słownik synonimów i wyrazów bliskoznacznych» Wyliczanki dla najmłodszych dzieci» Zagadki dla dzieci z odpowiedziami do wydruku» Następna zmiana czasu
Pomoc» Regulamin» Kontakt
» Opiekunki do dzieci z całej Polski» Praca dla opiekunek do dzieci» Agencje opiekunek

Opiekunki do dzieci oraz oferty pracy dla opiekunek z całej Polski Opiekunka.NET © LocaHost