Dodaj nowe ogłoszenieLogowanieRejestracja
Opiekunka.NET

Szczegółowe wyszukiwaniewyczyść

Filtruj oferty:Wymagania - cechy opiekunki której szuka rodzina do opieki:Miejsce pracy - sprawowania opiekiWymiar czasowy pracy:Liczba dzieci do opieki:Dzieci w wieku:

Praca dla opiekunek do dzieci » wielkopolskie » Poznań » Stare Miasto » Stary Rynek » ul. Szkolna

Praca dla opiekunki do dziecka: Poznań, Stare Miasto, Stary Rynek, ul. Szkolna

na cały etat40 zł/h

Lokalizacja

Kod pocztowy: 61-832

Województwo: wielkopolskie

Powiat: Poznań

Gmina: Poznań

Miejscowość: Poznań

Dzielnica: Stare Miasto

Osiedle: Stary Rynek

ul. Szkolna

Informacje

Ogłoszenie użytkownika: Mateusz

Liczba dzieci do opieki: jedno dziecko:

• dziewczynka, 2 lata

Wymiar pracy dla opiekunki:

na cały etat

na pół etatu

na wieczory i noce

dorywczo

opieka w tygodniu

opieka w weekendy

• Wstępnie proponowana stawka za godzinę pracy: 40 zł

Idealna kandydatka której poszukujemy:

• Minimalne wykształcenie opiekunki: średnie

Akceptuje obecność zwierząt

Posiada prawo jazdy kat. B

Znajmomość języków obcych:

Wymagana znajomość języka niemieckiego

Czynności z podopiecznymi:

Pomoc w odrabianiu lekcji

Dodatkowe czynności poza opieką:

Porządki w domu

Zakupy

Kilka słów o ogłoszeniu

work’n europe jest ważnym filarem działalności grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603). Dla naszego partnera, niemieckiej rodziny, poszukujemy doświadczonej opiekunki, która wesprze ją m.in. w opiece nad 2-letnim dzieckiem.

Niania - Opiekunka do dziecka (m/k) w Niemczech

Opis stanowiska:
• nadzór i opieka nad dzieckiem,
• dbanie o higienę, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo wychowanka,
• sprzątanie pomieszczeń biurowych.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
• mile widziane wykształcenie pedagogiczne, przedszkolne albo doświadczenie w pracy jako guwernantka, opiekunka czy też niania,
• posiadanie aktywnego prawa jazdy kategorii B,
• doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
• komunikatywność, sumienność oraz umiejętność pracy w grupie,
• miłe, ciepłe usposobienie oraz wysoka kultura osobista,
• miłość do zwierząt i brak alergii na sierść,
• gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• wsparcie na miejscu,
• pomoc w zakresie przygotowania dokumentów oraz relokacji.

Przydatne zasoby» Kod alfabetu Morse'a» Nowe samochody osobowe ogłoszenia motoryzacyjne» Wyrazy przeciwstawne» Słownik definicji i haseł» Dowcipy z podziałem na liczne kategorie» Opisy do krzyżówek» Odmiana przez przypadki przymiotników» Słownik rymów do przymiotników» Stopniowanie przysłówków» Wyrazy bliskoznaczne» Wyliczanki dla najmłodszych dzieci» Zagadki edukacyjne z odpowiedziami dla dzieci» Kiedy następna zmiana czasu
Pomoc» Regulamin» Kontakt
» Opiekunki do dzieci z całej Polski» Praca dla opiekunek do dzieci» Agencje opiekunek

Opiekunki do dzieci oraz oferty pracy dla opiekunek z całej Polski Opiekunka.NET © LocaHost