Dodaj nowe ogłoszenieLogowanieRejestracja
Opiekunka.NET

Szczegółowe wyszukiwaniewyczyść

Filtruj oferty:Wymagania - cechy opiekunki której szuka rodzina do opieki:Miejsce pracy - sprawowania opiekiWymiar czasowy pracy:Liczba dzieci do opieki:Dzieci w wieku:

Praca dla opiekunek do dzieci » wielkopolskie » Poznań » ul. Nowaka

Praca dla opiekunki do dziecka: Poznań, ul. Nowaka

na cały etat13 zł/h

Lokalizacja

Kod pocztowy: 61-407

Województwo: wielkopolskie

Powiat: Poznań

Gmina: Poznań

Miejscowość: Poznań

ul. Nowaka

Informacje

Ogłoszenie użytkownika: Hubert

Liczba dzieci do opieki: dwoje dzieci:

Wymiar pracy dla opiekunki:

na cały etat

na pół etatu

na wieczory i noce

dorywczo

opieka w tygodniu

opieka w weekendy

• Wstępnie proponowana stawka za godzinę pracy: 13 zł

Idealna kandydatka której poszukujemy:

• Poszukujemy opiekunki w wieku: od 20 do 50 lat

• Opiekunka posiadająca własne dziecko: nie

Podejmie opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem

Kilka słów o ogłoszeniu

Agencja Pracy Creative HR
ul. Alojzego Nowaka 7
61-407 Poznań
Nr w rej. Agencji Zatrudnienia: 7870

www.creativehr.pl

Agencja Pracy Creative HR dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
DYPLOMOWANY OPIEKUN/OPIEKUNKA (Niemcy)

Nr ref.: OPIEKUNDYPLOM/GER/2012
Lokalizacja: NIEMCY
Rodzaj pracy: stała
Ilość wakatów: 5

Wymagania:

- ukończona szkoła - dyplom (minimum 3 letnia szkoła)
- wieloletnie doświadczenie zawodowe
- wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność
- otwartość i umiejętność pracy w grupie
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- talent organizacyjny

Zadania:

- kompleksowa opieka i wspieranie ludzi chorych/starszych przebywających w odizolowanych pomieszczeniach, podłączonych do specjalistycznej aparatury
- opieka nad chorym/starszymi ściśle wg. zaleceń lekarza
- wsparcie przy rehabilitacji
- tworzenie planów opieki i sporządzanie dokumentacji
- przeprowadzanie konsultacji wg. § 7a kodeksu (=Sozialgesetzbuch)
- pomaganie i wspieranie ludzi chorych/starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Oferujemy:

- U kandydatów z długim doświadczeniem zawodowym pensja netto może wynieść od 1200,- do 1400,-€ netto..
- U pracowników, którzy podróżują - zakwaterowanie i koszty podróży opłaca pracodawca.

Osoby zainteresowane uprzejmie proszę o przeslanie CV w języku polskim i niemieckim wraz ze zdjęciem na adres e-mail:

hubert@creativehr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) .

Przydatne zasoby» Translator alfabetu Morse'a OnLine» Anonse motoryzacyjne» Antonim» Słownik znaczeń» Najlepsze dowcipy» Definicje krzyżówkowe» Deklinacja rzeczowników» Internetowy słownik rymów do imion» Stopniowanie przymiotników» Synonim» Wyliczanki do pokazywania» Zagadki edukacyjne dla dzieci z odpowiedziami do wydruku» Zmiana czasu na czas zimowy
Pomoc» Regulamin» Kontakt
» Opiekunki do dzieci z całej Polski» Praca dla opiekunek do dzieci» Agencje opiekunek

Opiekunki do dzieci oraz oferty pracy dla opiekunek z całej Polski Opiekunka.NET © LocaHost